Forum

Wybierz odpowiednią sekcję a następnie stosowny temat dla komentarza lub pytania jakie chcesz zadać. Jeśli docelowy temat nie istnieje, możesz założyć nowy.
Przypominamy, że obowiązuje tu "NETYKIETA" i wszelkie niezgodne z nią treści nie będą publikowane.
Forum służy wyłącznie lekarzom, treści nie związane z korporacją nie będą publikowane.
TEMAT: SIEDZIBA
3 postów
Leo 09.10.2017 03:09
Pięknie zagospodarowana piwnica na restaurację dla mieszkańców Rzeszowa a co z lekarzami , współwłaścicielami pięknej siedziby ? Czy mają swoje miejsce wypoczynku , spotkania się w swoim gronie przy kawie , herbacie , ciastku i przeczytaniu w ciszy prasy ? Nie mają, choć sala z zabytkowym piecem czeka na takie zaadoptowanie na klub lekarski . Nie są miłe widziani w pięknej siedzibie przez obecne władze samorządowe Izby. Remont , działalność urzędnicza . Jeszcze jedna urzędnicza placówka z tym ,że za nasze składki . Proponuję więc zmienić filozofię naszej nowej siedziby. To jest współasność każdego członka Izby ,gdzie każdy lekarz ma czuć się jak u siebie w domu. Czas najwyższy stworzyć nam warunki do towarzyskich spotkań w siedzibie Izbie. Wysłać wszystkim członkom do domu karty uprawniające do korzystania z przyszłego klubu i parkingu . Nie zamykać bramy wraz z parkującymi samochodami w dowolnej porze i nie podnosić telefonu . To tak na początek .
Leo 29.11.2017 13:06
Zamiast klubu lekarza sala sądowa . Zamiast miejsca klubowych spotkań towarzyskich lekarzy , rozbudowany pion śledczy i sądowy z salą sądową. Dla współwłaścicieli nowej siedziby .
LEO 20.09.2019 06:51
GRATULACJE DLA SZEFA IZBY KOLEZANEK I KOLEGOW PIEKNEJ SIEDZIBY Z OGRODEM. TERAZ JESZCZE KLUB LEKARZA W SALI PIECOWEJ O BEDZIE PELNIA SZCZESCIA.